WHO US?

EURASIA INVESTMENT TRADING CO., LIMITED, Ürünlerinizi Çin pazarına satmak ve Çin’de ürün araştırması için ihtiyacınız olan her türlü desteği size sağlayabilecek Ankara, Hong Kong, Qingdao, Guangzhou, Shanghai ve Xi’an ofislerimizde alanlarında profesyonel uzmanlara sahip tamamen Çin merkezli bir dış ticaret danışmanlık firmasıdır.

VİZYON & MİSYON

Tecrübesi ve prestiji ile dış ticaret danışmanlığı alanında kendini kanıtlamış olan firmamızın müşterilerine sağladığı hizmetlerin başında satın alma danışmanlığı gelmektedir. Ülkemiz ile Çin arasında ithalatın yüksek olması sebebi ile karşılıklı dış ticaret ilişkilerinde profesyonel bir destek alması gerekmektedir.

Thanks to the purchasing consultancy of our company, we have services to both minimize the cost and eliminate risks. Our company selects the the most suitable company for the customers by analyzing the suppliers in foreign trade relations and determining the price and quality. One of the most important services of our company is quality control consultancy. With our large and professional team, the expert staff of our company also carries out the quality control of the products in a wide framework. We prevent loss of time in foreign trade relations with all these companies and ensure that you have information about the details.

0 +
Years Of Experience
0 +
Happy Customer
% 0
Success Rate

İthalat Danışmanlığı

İthal etmek istediğiniz ürünler ile alakalı kafanızda soru işaretleri mi var?

İhracat Danışmanlığı

Ürünlerinizi Çin'e satmak istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz?

Lojistik Danışmanlığı

Uygun navlun fiyatlarına ve en hızlı şekilde ürün mü getirmek istiyorsunuz? 

Daha Fazla Bilgi

Gümrük Danışmanlığı

İthal veya ihraç etmeyi düşündüğünüz ürünlerin gümrük mevzuatını bilmiyor musunuz?

Daha Fazla Bilgi

en_USEnglish