About Us

Çin'den ithalat veya Çin'e ihracat yapmayı mı düşünüyorsunuz? Çin ile ticarete başlamadan önce kafanızda soru işaretlerimi var?

O ZAMAN DOĞRU YERDESİNİZ!

Image by Tumisu from Pixabay

HONG KONG EURASIA INVESTMENT TRADING CO., LIMITED firmamız 16 senelik sektör tecrübesi ile dış ticaret alanında hizmet vermektedir. Firmamızın genel misyonu Çin’e ürün ihracatı ve Çin’den ürün ithalatı hizmetleri alanında danışmanlık hizmeti gerçekleştirmektir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunma adına HONG KONG EURASIA INVESTMENT TRADING LIMITED Çin Halk Cumhuriyeti'nin Hong Kong Özel İdare Bölgesi, Qingdao, Guangzhou, Shanghai ve Xi’an gibi beş ayrı bölgesinde ve Türkiye Ankara'da kontrol ofislerimiz bulunmaktadır. Firmamız, sipariş aşamasından teslimata kadar siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır.
Dünyanın en büyük ihracat ülkesi olan Çin’e dünyanın dört bir yanından ülkeler hem ihracat hem de ithalat gerçekleştirmektedir. Türkiye’de Çin ile ticari ilişkileri sağlam olan ülkelerin başında yer almaktadır. Firmamız, tüm bu firmaların Çin’in hem ihracat hem de ithalat ilişkilerinde danışmanlık hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız, tüm bu danışmanlık süresince profesyonel ekip arkadaşları ile ilişkiler sağlamakta, ihracat ve ithalat konularında müşterilerimize uygun maliyetler ile ticaret gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Tüm bu iletişim süresince eğitimli ve donanımlı uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

HONG KONG EURASIA INVESTMENT TRADING CO., LIMITED olarak orta ve yüksek gerilim elektrik devre elemanları, enerji sistemleri, endüstriyel makine ve yedek parçaları, kimyasal maddeler, maden makine ve ekipmanları, reklam, promosyon ve inşaat malzemeleri gibi sektörlerde aracılık ve kalite kontrol hizmetleri vermektedir. Çin’den Türkiye, Macaristan, İspanya, İtalya ve Tunus’a düzenli ihracatlar yapmakla birlikte, Türkiye’den Çin'e hammadde ihracatı yaparak da Türk ekonomisine katkı sağlamaktadır.

EKİBİMİZ

fİRMAMIZDAN KARELER

Previous
Next
en_USEnglish